Туристичні маршрути

Найкращі туристичні маршрути в Україні. Відпочинок для активних

Туристичні маршрути Карпат – це гарний спосіб провести відпустку чи вихідні у різні пори року. Такий активний відпочинок прийдеться до смаку тим, хто не любить «вилежувати боки» на пляжі чи дивані. Невимовно гарні краєвиди, дзвінкі гірські потоки та п’янке повітря створять особливу атмосферу відпочинку та дозволять хоча би на деякий час «забути» про турботи та тисняву великого міста.

Маршрути Карпатами – таємниці гір кличуть у мандрівку невгамовних

Ми пропонуємо найкращі походи в Карпати, маршрути яких можна обрати у відповідності до пори року, рівня підготовки туристів та кількості днів. Досвідчені інструктори зроблять турпохід захоплюючим, яскравим та незабутнім.

Найкращі туристичні маршрути у Карпати – це не тільки відвідини знаних та відомих в Україні місцин карпатських гір. Бо є багато цікавих місць, які чомусь, оминаються туристами. А у наші тури вони є включені, що дає можливість побачити зовсім інші невідомі широкому загалу, «не затерті» гори.

Піші маршрути Карпатами, або трекінг по українськи

Для того аби долучитися до особливого стану єднання з природою, найкраще обирати для відпочинку піші маршрути Карпатами. А мандрувати по горах з нашою компанією – правильний та розумний вибір. Оскільки ми пропонуємо виїзди зі Львова та Івано-Франківська добре відпрацьовані маршрути на кожну пору року.

Отже, обираємо пішохідний туристичний маршрут на 2018 рік:

Проведіть активні вихідні у Карпатах:

На державні свята на 3 та 4 дні:

Відпустка на 5-ть днів:

Тематичні походи:

Задля того, щоб отримати відповідний за рівнем відпочинок, як не важко здогадатися, треба звертатися до тих, хто має досвід у його організації. «Карпатський тур» має такий досвід у поєднанні із бажанням зробити відпочинок наших замовників особливим, таким що запам’ятовується на довго.

Походи в Карпати маршрути, які можна обрати за бажанням туристів

Чому похід в Карпати завжди такий захоплюючий, а маршрути навіть уже відомі не набридають? Якщо і виникає таке питання у когось, відповідь на нього проста та очевидна – наші гори дуже різноманітні.

До того ж маршрути Карпатами у нас можна обирати, як популярні та відомі, так і суто індивідуальні, в які будуть включені саме ті місця, які хочете відвідати ви, не залежно від їх відомості широкому загалу.

Отже, вирушаємо у подорож мальовничими схилами карпатських гір разом. Заходьте на наш сайт та замовляйте тур, що вподобали, пакуйте рюкзаки – пригоди чекають!

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X