Сванетія – похід про який Ви мріяли!

Вже традиційно у вересні ми подорожуємо у величний Кавказ, а саме у мальовничу Сванетію! Сванетія – край гостинних людей, високих веж, гострих засніжених вершин, просторих річкових долин, мальовничих панорам Кавказьких гір. Ви отримаєте незабутні емоції від цього регіону Грузії. А також Ви на своїй «шкурі» відчуєте гостинність сванського населення, та відчуєте надзвичайний смак їхніх страв. Тут можна повністю насолодитися відпочинком в горах і знайти нових друзів! Запрошуємо старих, та раді познайомитися з новими друзями у цьому неймовірному поході!

Верхня Сванетія (автор midoritai)

Верхня Сванетія (автор midoritai)

Маршрут: Батумі-Местія-пер. Угвір (1923 м)-Адіші-пер. Чхундері (2722 м)-льод. Зарешо-Халде-пер. Лагем (2970 м)-Ушгулі-Іпралі-Батумі.

Відстань: 58 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: 285 $ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Дата походу: 30.08-05.09

Старт: Батумі 9:00

Фініш: Батмі 20:00

Подати заявку на участь у поході

Гребля Інгурської ГЕС (автор Руслан Ермачков)

Гребля Інгурської ГЕС (автор Руслан Ермачков)

Перший день у Грузії ми проведемо у переїзді від Батумі до Местії. І …вау!!! Гребля Інгурської ГЕС, смарагдові води водосховища, звивиста дорога, неймовірної глибини каньйон річки Інгурі, водоспади, та мальовничі хребти Кавказьких гір. Ну і звичайно – сванський обід: сванські хачапурі та кубдарі, хінкалі, їхні гострі і дуже смачні супи, і звичайно шашлик!

Сванська кухня

Сванська кухня

Верхня Сванетія (автор midoritai)

Верхня Сванетія (автор midoritai)

На другий день у нас буде розминка. Ми без наплічників піднімемося на висоту 2340 м, та опинимося в сердці Верхньої сванетії. Перед нами відкриються панорами які запам’ятаються на усе життя! По обіді, у Местії зробимо коротку екскурсію та піднімемось на сванську вежу з якої відкривається затишне містечко  та незрівнянної краси гори які його оточують.

Сванський хребет (автор midoritai)

Сванський хребет (автор midoritai)

Адіші (автор Антон Родіонов)

Адіші (автор Антон Родіонов)

Третій день почнеться трансфером до початку пішої частини. А далі легкий та повільний набір висоти. За обідом споглядаємо затишну долину річки Адішали, з привітним поселенням Адіші. Пройшовши по долині кілька кілометрів, ми зупинимося на ночівлю перед льодовиком Лардаад.

Долина р. Адішала (автор midoritai)

Долина р. Адішала (автор midoritai)

брід Адішали (автор midoritai)

брід Адішали (автор midoritai)

Ранок четвертого дня походу запам’ятається Вам на усе життя:) Перехід Адішали в брід – це заняття веселе і воно дуже бадьорить! Через годинку-другу ми вже милуємося засніженими піками Головного Кавказького хребта з перевалу Чхундері (2722 м). Поки група відпочиває і насолоджується дивовижними панорамами Кавказьких гір, найактивніші підіймаються на гору Чхундері (3036 м). Ось і є залік перших 3000 м в Сванетії! А далі спуск мальовничою долиною річки Халдечала. По обіді здійснимо прогулянку до величного льодовика Зарешо-Халде.

пер. Чхутнієрі (2722 м) (автор Руслан Ермачков)

пер. Чхутнієрі (2722 м) (автор Руслан Ермачков)

Небо у Сванетії (автор Руслан Ермачков)

Небо у Сванетії (автор Руслан Ермачков)

На п’ятий день ми піднімемося на перевал Лагем, а далі дійдемо до поселення Ушгулі, яке знаходиться на висоті 2020 м. Воно вважається другим із самих високогірних поселень у Європі. Тут ми відвідаємо музей в сванській вежі та церкву Богоматері побудовану в ХІ ст..

Сванетія (автор midoritai)

Сванетія (автор midoritai)

Ушгулі (автор midoritai)

Ушгулі (автор midoritai)

Шостого дня ми пройдемося над каньйоном найбільшої річки Верхньої Сванетії – Інгурі. Та дійдемо до поселення Іпралі, в якому нас чекає теплий душ та святкова справжня сванська вечеря!

Весела компанія (автор Руслан Ермачков)

Весела компанія (автор Руслан Ермачков)

Світанок у Сванетії (автор midoritai)

Світанок у Сванетії (автор midoritai)

Ранок сьомого дня ми зустрінемо насолоджуючись панорамою Сванетії. Неспішно збираємося та вирушаємо до узбережжя Чорного моря у Батумі! Отже… Як свідчить практика попередніх походів потрібно їхати на море*. Перебування на морі день-другий, саме те, що потрібно для повного відпочинку після походу по Сванетії. Полежати на пляжі та поніжитись на сонечку, покупатися у теплому морі, з’їсти грузинських фруктів – ось, що буде заключною ноткою Вашої відпустки.

Батумі (автор Andriy Kharatyn)

Батумі (автор Andriy Kharatyn)

Восьмого дня ми будемо відпочивати на узбережжі Чорного моря. А ввечері нас чекає незабутня прогулянка одним з найкращих міст Грузії. Батумі – місто, яке однозначно потрібно відвідати будучи у Грузії. Своєю красою воно вражає у вечірні години, коли все світиться як у Лас-Вегасі.

Пляж Чорного моря (автор Andriy Kharatyn)

Пляж Чорного моря (автор Andriy Kharatyn)

На жаль цей день настав:( Нам потрібно повертатися. Ранкове купання в Чорному морі, смакування аджарським хачапурі, келих вина та виїзд до аеропорту. І поки ми чекаємо на виліт, ми вже плануємо наші наступні подорожі. До зустрічі!

*програма відпочинку на морі після гірської частини не входить у вартість мандрівки та залежить від Вашого бажання.

Запрошуємо Вас у похід Вашої мрії!

Умови мандрівки

Вартість гірської частини подорожі – 285 $

У вартість входить:

 • Трансфер Батумі-Местія та Іпралі-Батумі;
 • Всі заплановані переїзди під час проходження маршруту;
 • Стоянки у запланованих кемпінгах в Местії (дві ночівлі), Ушгулі (одна ночівля) та Іпралі (одна ночівля);
 • Триразове харчування під час походу: з вечері 30.08 до сніданку 05.09 включно (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • Святкова перша та остання вечері (сванська кухня) в Местії та Іпралі;
 • Оплата екскурсійних об’єктів включених в програму: відвідування сванської вежі, музей в Ушгулі;
 • Робота сертифікованого гіда-провідника;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Загальна аптечка;
 • Консультації перед туром;
 • Допомога у купівлі авіаквитків.

У вартість не входить:

 • Ночівлі та харчування в містах;
 • Напої та харчування поза програмою туру;
 • Прокат власного спорядження (намети, наплічники, каримати, спальники та інше). В нас Ви можете взяти спорядження на прокат;
 • Страхування;

Оплата та додаткові видатки

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 65$ (еквівалент у гривнях на день оплати завдатку). Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити безпосередньо провіднику перед початком туру (в доларах США). При сходженні з маршруту з будь-яких причин гроші не повертаються.

Загальна сума додаткових витрат під час гірської частини буде складати близько 15 $ (мінімальні видатки на власні потреби під час походу).

*Загальна сума додаткових витрат під час відпочинку на морі буде складати близько 50 $ (харчування та проживання в Батумі).

Можливі зміни

Провідник має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

Подати попередню заявку на участь

Додаткова інформація

Погодні умови

Під час походу у першій половині вересня середня денна температура буде становити близько +20 градусів, а в ночі близько +10 градусів. Але вище 1800 м нічна температура може опуститися нижче +10 градусів. Треба бути до цього готовими та мати теплі речі.

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X