Рача – незвідана родзинка Грузії

Саме Рачу називають Грузинською Швейарією. Неймовірно красиві гори, ріки та озера, неймовірно гостинні та на диво, як для грузинів, спокійні люди. Саме тут,  в одному з найвіддаленіших куточків цього мальовничого регіону, буде проходити наша подорож.

озеро Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

озеро Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

Маршрут: Батумі-Шові-г. Цітелмта (2680 м)-льод. Буба-Тбіліса-Глола-пер. Геске (3040 м)-оз. Удзіро (2820 м)-Глола-Батумі

Відстань: 45 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: 245 $ ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Дата походу: 08.09-14.09

Старт: Батумі 9:00

Фініш: Батмі 20:00

Подати заявку на участь у поході

Перший день ми проведемо у переїзді з Батумі в Шові. По дорозі ми обов’язково зупинимося на перевалі Накерала, та насолодимося неймовірною панорамою Імеретії. Далі на нас чекає безмежне озері Шаорі в теплих водах якого ми покупаємося. І вже на вечір приїдемо до місця нашої ночівлі.

панорами Рачі (автор Andriy Kharatyn)

панорами Рачі (автор Andriy Kharatyn)

г. Доломісі 3226 м (автор Andriy Kharatyn)

г. Доломісі 3226 м (автор Andriy Kharatyn)

Другий та третій день ми проведемо у районі гори Цітелмта та льодовиків Буба та Тбіліса. Поєднання долини річки Буба, вкритої зеленню, та чотирьохтисячників Головного Кавказького хребта, з яких сповзають білосніжні язики льодовиків, створюють неймовірно мальовничі пейзажі.

Підйом до перевалу (автор Andriy Kharatyn)

Підйом до перевалу (автор Andriy Kharatyn)

пер. Геске 3040 м (автор Andriy Kharatyn)

пер. Геске 3040 м (автор Andriy Kharatyn)

Наступні три дні ми проведемо в найкрасивішій частині Рачі. Наші очі будуть тішити незвичні та мальовничі вершини, кришталеві та стрімкі струмки, круті перевали, та родзинка цього району – озеро Удзіро. Назва перекладається як “бездонне” і вона дійсно себе виправдовує. Надзвичайно прозора смарагдова вода. Це не можливо описати словами, це треба побачити на власні очі!

Озеро Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

Озеро Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

Пейзажі біля Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

Пейзажі біля Удзіро (автор Andriy Kharatyn)

Сьомого дня, неспішно зібравшись, ми вирушимо до Батумі. Саме тут пропонуємо продовжити наш відпочинок. Адже, як свідчить практика попередніх походів потрібно їхати на море*. Перебування на морі день-другий, саме те, що потрібно для повного відпочинку після походу по Рачі. Полежати на пляжі та поніжитись на сонечку, покупатися у теплому морі, з’їсти грузинських фруктів – ось, що буде заключною ноткою Вашої відпустки!

Озеро Удзіро та г. Катіцвера 3179 м(автор Andriy Kharatyn)

Озеро Удзіро та г. Катіцвера 3179 м(автор Andriy Kharatyn)

Восьмого дня ми будемо відпочивати на узбережжі Чорного моря. А ввечері нас чекає незабутня прогулянка одним з найкращих міст Грузії. Батумі – місто, яке однозначно потрібно відвідати будучи у Грузії. Своєю красою воно вражає у вечірні години, коли все світиться як у Лас-Вегасі.

Батумі (автор Andriy Kharatyn)

Батумі (автор Andriy Kharatyn)

На жаль цей день настав:( Нам потрібно повертатися. Ранкове купання в Чорному морі, смакування аджарським хачапурі, келих вина та виїзд до аеропорту. І поки ми чекаємо на виліт, ми вже плануємо наші наступні подорожі. До зустрічі!

*програма відпочинку на морі після гірської частини не входить у вартість мандрівки та залежить від Вашого бажання.

Умови туру

Вартість гірської частини подорожі – 245 $

У вартість входить:

 • Трансфер Батумі-Шові та Глола-Батумі;
 • Стоянка у запланованому кемпінгу в Глолі (одна ночівля);
 • Триразове харчування під час походу: з вечері 08.09 до сніданку 14.09 включно (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • Святкова остання вечеря в Глолі;
 • Робота сертифікованого гіда-провідника;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Загальна аптечка;
 • Консультації перед туром;
 • Допомога у купівлі авіаквитків.

У вартість не входить:

 • Ночівлі та харчування в містах;
 • Напої та харчування поза програмою туру;
 • Прокат власного спорядження (намети, наплічники, каримати, спальники та інше). В нас Ви можете взяти спорядження на прокат;
 • Страхування;

Оплата та додаткові видатки

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 45$ (еквівалент у гривнях на день оплати завдатку). Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити безпосередньо провіднику перед початком туру (в доларах США). При сходженні з маршруту з будь-яких причин гроші не повертаються.

Загальна сума додаткових витрат під час гірської частини буде складати близько 15 $ (мінімальні видатки на власні потреби під час походу).

*Загальна сума додаткових витрат під час відпочинку на морі буде складати близько 50 $ (харчування та проживання в Батумі).

Можливі зміни

Провідник має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

Подати попередню заявку на участь

Додаткова інформація

Погодні умови

Під час походу у першій половині вересня середня денна температура буде становити близько +20 градусів, а в ночі близько +10 градусів. Але вище 1800 м нічна температура може опуститися нижче +10 градусів. Треба бути до цього готовими та мати теплі речі.

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X