Мандрівки у Туреччину та Грузію, у 2019 році

Туреччина

Лікійка uk

Лікійська стежка – подорож по мальовничі Туреччині (Східна Лікійка)

Запрошуємо усіх мандрівників пройти один з кращих трекінгових маршрутів світу! Якщо ви бажаєте справжнього походу з мальовничими панорамами та цікавими об’єктами то вам сюди:)


Лікіка Центральна u

Лікійська стежка – море, бухти, пейзажі та Памуккале!  (Центральна Лікійка)

Ця мандрівка підійде вам, якщо ви хочете спробувати: ходити з наплічником, але не як в’ючна тварина; спати у наметі, але не виходити повністю з зони комфорту. Або ж цей маршрут підійде вам, якщо ви маєте певний досвід у походах, але на цей рік вам хочеться релакснути по повній. Буде тепло, мальовничо, цікаво і ДУЖЕ багато моря. Приєднуйся!


Кападокія 2019 uk

Каппадокія – обов’язково побувайте тут!

Каппадокія – мабуть ви вже чули про цей унікальний куточок нашої планети. Слова тут будуть зайві. Направду, це неможливо описати словами та фотографіями. Сюди треба приїхати та побачити все на власні очі. Пейзажі цього неймовірного місця запам’ятаються Вам на усе життя!


Грузія

Kazbek 2019 uk

Сходження на Казбек (5033 м)

Вас манять засніжені вершини? Ви хочете побачити мальовничі панорами Кавказу з висоти п’яти тисяч? Саме в цьому сходженні Ви зможете здійснити свою мрію! Та крім цього познайомитись з неймовірною Грузією!


Автобусний u

Гостинна Грузія – атмосфера та емоції, які залишаться на усе життя! (Автобусно-екскурсійний)

Ви давно мрієте потрапити до Грузії? Хочете зануритися в атмосферу неймовірної гостинності та побачити самі цікаві родзинки? Тоді, здійснюйте попередню реєстрацію на мандрівку, яку ви запам’ятаєте на усе життя!


Gorgia 2019 u

Сванетія – похід про який Ви мріяли!

Пропоную вам відкрити для себе мальовничу Сванетію у такій собі  «вижимці» з традиційного маршруту по Верхній Сванетії. В цьому поході ви побачите найцікавіші об’єкти та наймальовничіші місця Сванетії.


Racha 2019 u

Рача – незвідана частинка Грузії

Рача – цей мальовничий район Грузії найменше відвідують туристи, адже про нього дуже мало інформації. Саме Рачу називають Грузинською Швейцарією і вона дійсно цьому відповідає. Відкрийте для себе перлину Грузії!

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X