Похід по Лікійській стежці

Запрошуємо Вас пройти один з найкращих трекінгових маршрутів світу! Під час незабутнього походу вздовж узбережжя Анталійської затоки Ви підніметесь на найвищу вершину цього району – Тахталі Даг 2365 м. З вершини насолодитесь неймовірною красою  панорамами Турецької Рив’єри та пейзажами гірських хребтів, які її оточують. А каньойн Гармонії, вогні Химери, пляж Чирали, гостинний турецький народ – додадуть насиченості Вашому відпочинку. Запрошуємо старих, та раді познайомитися з новими друзями у цьому незабутньому поході!

Панорами Лікійської стежки (автор Andriy Kharatyn)

Панорами Лікійської стежки (автор Andriy Kharatyn)

Маршрут: Анталія-Хісарчандир-г. Саричинар (1811 м.)-каньйон Гармонії-Гедельме-г. Тахталі Даг (Олімп, 2365 м)-вогні Химери-пляж Чирали-руїни Олимпоса-Анталія

Відстань:  98 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: 245 $ за 10 днів ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Дата проведення походу: 11.04-20.04

Старт: Анталія 10:00

Фініш: Анталія 20:00

Подати попередню заявку на участь

Наша зустріч відбудеться в Анталії, одному з найкращих курортних міст Туреччини. З Анталії ми робимо короткий переїзд у селище Хісарчандир. Саме тут почнеться наш захоплюючий та неймовірний похід по Лікійській стежці. Завдання сьогоднішнього дня піднятися на висоту 1400 м. Часу в нас вдосталь, отже ми неспішно будемо здійснювати підйом та насолоджуватися  пейзажами турецьких гір та запахом хвойного лісу.

Анталія (автор фото Albányai Mária)

На другий день перше, що ми зробимо – це здійснимо радіальний вихід на вершину гори Саричинар (1811 м). З вершини ми побачимо панорамами Анталійської затоки та гір, які її оточують. А далі, скалистий гребінь Хюдачик з якого відкриваються не менш мальовничі пейзажі. Після обіду ми почнемо спуск до каньйону Гармонії по хвойному лісі.

З вершини г. Саричинар 1811 м. (автор Irfan KARAMAN)

З вершини г. Саричинар 1811 м. (автор Irfan KARAMAN)

Сьогоднішній день ми присвятимо неймовірної краси каньйону Гармонії. Прогулюючись по каньйону будемо насолоджуватися мальовничими пейзажами, які будуть відкриватися перед нами. Також у нас буде можливість у спеціальному споряджені проплисти найвужчу частину каньйону до його цікавинки – висячого каменю.

Каньйон Гармонії (автор фото Алексей Олюшкин)

Ціль сьогоднішнього дня – обійти найвужчу частину каньйону. Для цього, по трохи, ми будемо набирати висоту. Рухаючись по екзотичному лісі, будемо дивуватися красі цього куточку Туреччини та насолоджуватися п’янким повітрям.

Теурецький пейзаж (автор фото ordinarylawyer)

Цей день ми почнемо з проходження по руслу річки. Як в лабіринті ми будемо рухатись серед великих валунів. А далі нас чекає вже традиційний турецький ліс. Обов’язково зайдемо до Сулеймана, щоб випити свіжо вичавленого соку з апельсинів та гранатів.

Кам'яне русло річки (автор Andriy Kharatyn)

Кам’яне русло річки (автор Andriy Kharatyn)

Шостого дня ми дійдемо до селища Гедельме. В цьому поселенні ми відвідаємо цікаві об’єкти: руїни генуезької фортеці, карстова печера, та платан, якому більше 2000 років. Наступну половину дня ми будемо повільно набирати висоту та дійдемо до маленького селища Яйла-Куздере. А далі починається крутий підйом, але його ми залишимо на завтра.

г. Тахталі Даг (Олімп) 2365 м (автор фото Yanat)

Сьомого дня ми зробимо «півдньовку». Поки у нас є ранкові сили ми подолаємо підйом до Чукур-Яйли. Казкової галявини, яка розташована у підніжжі Тахталі. Наступну частину дня ми будемо відпочивати та набиратися сил до завтрашнього дня.

Чукур-Яйла (автр Andriy Kharatyn)

Чукур-Яйла (автр Andriy Kharatyn)

Сьогодні найважчий день нашого походу. Швидко збираємо табір та починаємо підйом до сідловини Тахталі. Тут ми сховаємо наші наплічники та піднімемось на найвищу вершину нашого походу – Тахталі Даг (2365 м). З вершини відкривається неймовірна панорама турецького узбережжя та навколишніх гірських масивів. Насолодившись пейзажами починаємо захоплюючий спуск до селища Бейчик.

Краєвид з вершини Тахталі Даг (2365 м) (автор фото Albányai Mária)

Після восьми днів походу ми заслужили на щось приємне. І це буде відпочинок на узбережжі Середземного моря! Але нам потрібно, ще пройти Улупінари, містечко відоме своїми форельниками, та магічні вогні Химери. А далі ми спустимося до пляжу  Чирали. Він являється заповідником – сюди припливають черепахи кератта відкладати яйця. До речі, цей пляж входить в 10-ку найкращих пляжів світу.

Вогні Химери (автор фото Hans Hartings)

Вогні Химери (автор фото Hans Hartings)

Сьогодні нас чекає повний релакс. Ми заслужено відпочиваємо на пляжі в Чирали та купаємось у теплому та чистому морі.

Пляж Чірали (автор фото AYŞE TETİK)

По-обіді відвідаємо античне місто Олімпос. Це місто було засноване приблизно в 3 ст до н.е. Тут ми побачимо античний театр, давньоримську мозаїку, древні саркофаги, залишки стін фортеці та архітектури.

Руїни Олімпоса (автор фото Antonio_Racter)

Наш неймовірний похід завершено і можна брати квитки додому на 26 жовтня. А можна, сповна насолодитися відпочинком на одному з найкращих пляжів світу. Два-три дні відпочинку на морському узбережжі – саме це буде завершальним акордом Вашої неймовірної подорожі.

Умови туру

Вартість походу – 245 $ за 10 днів

У вартість входить:

 • Робота провідника-інструктора;
 • Триразове харчування з обіду 11.04 до сніданку 18.04 включно;
 • Заплановані переїзди у період проведення походу;
 • Оплата запланованих екскурсійних об’єктів (вхід в каньйон Гармонії та її вузьку частину у спецодязі, печера в Гедельме, Вогні Химери, руїни Олімпоса);
 • Ночівля в кемпінгу (дві ночівлі у Чирали)
 • Загальна аптечка;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Консультації перед походом;
 • Допомога у купівлі авіаквитків;

У вартість не входить:

 • Авіапереліт до місця старту та повернення до дому (від 150 $ в обидві сторони);
 • Прокат власного спорядження;
 • Харчування та напої поза програмою;
 • Страхування від нещасного випадку на період туру;

Оплата та додаткові видатки

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 50 $ (еквівалент у гривнях на день оплати завдатку). Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити безпосередньо провіднику перед початком походу (в доларах США). При сходженні з маршруту з будь-яких причин гроші не повертаються.

Загальна сума додаткових витрат буде складати близько 50 $ (мінімальні видатки на власні потреби під час походу).

Можливі зміни

Провідник має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

 

Подати попередню заявку на участь

Додаткова інформація

Де зустрічається група?

На автовокзалі OTOGAR в Анталії біля зупинки автобуса № 600 (курсує між аеропортом та автовокзалом кожні 30 хв; час в дорозі 30-40 хв). Час зустрічі 11:00 15 жовтня.

Погодні умови

Під час походу  середня денна температура буде становити близько +25 градусів, а в ночі близько +15 градусів. Але вище 1800 м нічна температура може опуститися нижче +10 градусів. Треба бути до цього готовими та мати теплі речі.

Теги:

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X