Похід по Лікійській стежці

Запрошуємо Вас пройти один з найкращих трекінгових маршрутів світу! Під час незабутнього походу вздовж узбережжя Анталійської затоки Ви підніметесь на найвищу вершину цього району – Тахталі Даг 2365 м. З вершини насолодитесь неймовірною красою  панорамами Турецької Рив’єри та пейзажами гірських хребтів, які її оточують. А каньойн Гармонії, вогні Химери, пляж Чирали, гостинний турецький народ – додадуть насиченості Вашому відпочинку. Запрошуємо старих, та раді познайомитися з новими друзями у цьому незабутньому поході!

Панорами Лікійської стежки (автор Andriy Kharatyn)

Панорами Лікійської стежки (автор Andriy Kharatyn)

Маршрут: Анталія-Хісарчандир-г. Саричинар (1811 м.)-каньйон Гармонії-Гедельме-г. Тахталі Даг (Олімп, 2365 м)-вогні Химери-пляж Чирали-руїни Олимпоса-Анталія

Відстань:  98 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: 245 $ за 10 днів ВСЕ ВКЛЮЧЕНО!

Дата проведення походу: 11.04-20.04

Старт: Анталія 10:00

Фініш: Анталія 20:00

Подати попередню заявку на участь

Наша зустріч відбудеться в Анталії, одному з найкращих курортних міст Туреччини. З Анталії ми робимо короткий переїзд у селище Хісарчандир. Саме тут почнеться наш захоплюючий та неймовірний похід по Лікійській стежці. Завдання сьогоднішнього дня піднятися на висоту 1400 м. Часу в нас вдосталь, отже ми неспішно будемо здійснювати підйом та насолоджуватися  пейзажами турецьких гір та запахом хвойного лісу.

Анталія (автор фото Albányai Mária)

На другий день перше, що ми зробимо – це здійснимо радіальний вихід на вершину гори Саричинар (1811 м). З вершини ми побачимо панорамами Анталійської затоки та гір, які її оточують. А далі, скалистий гребінь Хюдачик з якого відкриваються не менш мальовничі пейзажі. Після обіду ми почнемо спуск до каньйону Гармонії по хвойному лісі.

З вершини г. Саричинар 1811 м. (автор Irfan KARAMAN)

З вершини г. Саричинар 1811 м. (автор Irfan KARAMAN)

Першу половину сьогоднішнього дня ми присвятимо неймовірної краси каньйону Гармонії. Прогулюючись по каньйону будемо насолоджуватися мальовничими пейзажами, які будуть відкриватися перед нами. Також у нас буде можливість у спеціальному споряджені проплисти найвужчу частину каньйону до його цікавинки – висячого каменю. А в другій половині дня – обійдемо найвужчу частину каньйону.

Каньйон Гармонії (автор фото Алексей Олюшкин)

Цей день ми почнемо з проходження по руслу річки. Як в лабіринті ми будемо рухатись серед великих валунів. А далі нас чекає вже традиційний турецький ліс. Обов’язково зайдемо до Сулеймана, щоб випити свіжо вичавленого соку з апельсинів та гранатів.

Кам'яне русло річки (автор Andriy Kharatyn)

Кам’яне русло річки (автор Andriy Kharatyn)

П’ятого дня у селищі Гедельме ми відвідаємо цікаві об’єкти: руїни генуезької фортеці, карстова печера, та платан, якому більше 2000 років. Наступну половину дня ми будемо повільно набирати висоту та дійдемо до маленького селища Яйла-Куздере. А далі здолаємо частину підйому, щоб на завтра залишилося менше)

г. Тахталі Даг (Олімп) 2365 м (автор фото Yanat)

Сьогодні найважчий день нашого походу. Швидко збираємо табір та починаємо підйом до сідловини Тахталі. Тут ми сховаємо наші наплічники та піднімемось на найвищу вершину нашого походу – Тахталі Даг (2365 м). З вершини відкривається неймовірна панорама турецького узбережжя та навколишніх гірських масивів. Насолодившись пейзажами починаємо захоплюючий спуск до селища Бейчик.

Краєвид з вершини Тахталі Даг (2365 м) (автор фото Albányai Mária)

Після шести днів походу починає хотітися чогось… Наприклад узбережжя Середземного моря! Але нам потрібно, ще сьогодні пройти Улупінари, містечко відоме своїми форельниками, та заночувати перед вогнями Химери.

Вогні Химери (автор фото Hans Hartings)

Вогні Химери (автор фото Hans Hartings)

Восьмого дня нас чекає повний релакс. Дві години і ми на узбережжі моря! Ми заслужено відпочиваємо на пляжі в Чирали та купаємось у теплому та чистому морі. А ввечері підемо милуватися магічними вогнями Химери.

Пляж Чірали (автор фото AYŞE TETİK)

По-обіді відвідаємо античне місто Олімпос. Це місто було засноване приблизно в 3 ст до н.е. Тут ми побачимо античний театр, давньоримську мозаїку, древні саркофаги, залишки стін фортеці та архітектури.

Руїни Олімпоса (автор фото Antonio_Racter)

Наш неймовірний похід завершено. А можна, сповна насолодитися відпочинком на одному з найкращих пляжів світу. Два-три дні відпочинку на морському узбережжі – саме це буде завершальним акордом Вашої неймовірної подорожі.

Умови туру

Вартість походу – 245 $ за 10 днів

У вартість входить:

 • Триразове харчування під час походу: з обіду першого дня (11.04) до сніданку восьмого дня (18.04) включно (сніданок і вечеря – готуються на вогні, обід – сухпайок);
 • Трансфери: Анталія – Хісарчандир та Чирали – Анталія;
 • Вхідний квиток в каньйон Гармонії;
 • Вхід у вузьку частину каньйону у спецспорядженні;
 • Вхідний квиток у печеру (в Гедельме);
 • Вхідний квиток до вогнів Химери;
 • Вхідний квиток до руїн Олімпосу;
 • Дві ночівлі в кемпінгу, в наметах (в Чирали);
 • Робота сертифікованого гіда-провідника;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Загальна аптечка;
 • Консультації перед туром;
 • Допомога у купівлі авіаквитків.

У вартість не входить:

 • Авіапереліт до місця старту та повернення до дому (від 150 $ в обидві сторони);
 • Прокат власного спорядження;
 • Напої та харчування поза запланованим меню під час походу;
 • Харчування під час перебування у кемпінгу в селищі Чирали;
 • Страхування від нещасного випадку на період туру;

Оплата та додаткові видатки

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 50 $ (еквівалент у гривнях на день оплати завдатку). Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити безпосередньо провіднику перед початком походу (в доларах США). При сходженні з маршруту з будь-яких причин гроші не повертаються.

Загальна сума додаткових витрат буде складати близько 50 $ (мінімальні видатки на власні потреби під час походу).

Можливі зміни

Провідник має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

 

Подати попередню заявку на участь

Додаткова інформація

Де зустрічається група?

На автовокзалі OTOGAR в Анталії біля зупинки автобуса № 600 (курсує між аеропортом та автовокзалом кожні 30 хв; час в дорозі 30-40 хв). Час зустрічі 11:00

Погодні умови

Під час походу  середня денна температура буде становити близько +25 градусів, а в ночі близько +15 градусів. Але вище 1800 м нічна температура може опуститися нижче +10 градусів. Треба бути до цього готовими та мати теплі речі.

Теги:

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X