Екскурсія в Каппадокію (Туреччина)

Ви чули про Каппадокію? Що Вам говорять назви таких долин як: Кохання та Пашабаг, Червона та Рожева? А назви Гереме, Учхісар, Деренкую, Селіме, Чавушін? Значить Вам обов’язково потрібно сюди приїхати! Це неможливо описати словами та фотографіями. Пейзажі цього унікального куточку нашої планети запам’ятаються Вам на усе життя! Запрошуємо старих, та раді познайомитися з новими друзями у цій унікальній екскурсії!

Маршрут: Гереме-Голубина долина-Учхісар-долина Кохання-Деренкуя-каньйон Іхлара-Селіме-долина Пашабаг-Чавушін-Рожева та Червона долини.

Відстань: 35 км

Складність: 1   2   3   4   5

Вартість: 160 $

Дата проведення екскурсії: 29.04-02.05

Старт: Гереме 07:00

Фініш: Гереме 19:00

Подати попередню заявку на участь

Гереме (автор фото Cătălin Nenciu)

Приїжджаємо рано-вранці в Гереме. Поселяємось, снідаємо, короткий відпочинок і… нас чекають неймовірної краси ландшафти Кападокії! Першого дня ми здійснимо розминочну прогулянку по долині Земі.

Кападокія (автор фото Ahmet Іşık)

Учхісар (автор фото ömer tanoglu)

Основна ціль сьогоднышнього дня це фортеця, яка є видовбана в скелі – Учхісар. З вершини цієї скелі Кападокію видно як на долоні. Тут ми сповна насолодимося мальовничістю ландшафту. А дістанемось до печерної фортеці через Голубину долину. Як ви здогадалися, тут мешкає безліч голубів. Ще одним не менш цікавим об’єктом сьогоднішнього дня є долина кохання. Чому вона так називається? Бо… будете там, самі все побачите та зрозумієте:) Вечір ми проведемо за вечерею в одному з затишних кафе.

Долина Кохання (автор фото Mimmo Valenti)

Деренкую (автор фото Cătălin Nenciu)

На сьогодні у нас заплановано три надзвичайно цікаві об’єкти: печерне місто Деренкую, каньйон Іхлара та монастир ний комплекс Селіме. Декілька слів про ці об’єкти. Деренкую – археологи його знайшли порівняно недавно, у 1960 році. Це неймовірне за своїми масштабами підземне місто. Зараз археологи заглибились на 8 поверхів, що складає близько 85 метрів. По дну каньйону Іхлара тече бурхлива річка, на схилах буяє рослинність, а зверху пустеля. Також на схилах добре збереглися старовинні келії монахів. Селіме – мабуть найкраща скельна фортеця з безліччю лабіринтів, які виводять на саму вершину. Оскільки ці об’єкти знаходяться за декілька десятків кілометрів від Гереме, ми замовимо «Грін тур» який займе цілий день.

Каньйон Іхлар (автор фото photoseeker)

Долина Пашабаг (автор фото Remzi AYDIN)

З самого ранку ми вирушаємо до символу Кападокії – «грибів» в долині Пашабаг. Це унікальні творіння природи навіть для самої Кападокії. Щоб краще оглянути долину ми піднімемось по стежці, яка огинає плато Ак-Тепе. А далі наш шлях проляже до печерного поселення Чавушін. А далі спустимось, у долини, які заворожують своєю кольоровою гамою – Рожева та Червона. В цих місцях можна гуляти тижнями.

Чавушін (автор фото Cătălin Nenciu)

Рожева долина (автор фото DMontemurri)

Цей короткий, неймовірний тур по унікальному куточку Землі підходить до завершення. Маємо ще один ранок щоб споглянути неймовірне видовище – коли на фоні сходу сонця злітають у небо десятки повітряних куль.

Кападокія (автор фото DMontemurri)

Умови туру

Вартість екскурсії 160 $

У вартість входить:

 • Проживання в готелі (сніданок включено);
 • Вхідний квиток в Учхісар;
 • Екскурсія в підземне місто Деренкую, скельне місто Селіме та каньйон Іхлар;
 • Робота сертифікованого гіда-провідника;
 • Інвентар для багаття (казани, пальники та ін.);
 • Загальна аптечка;
 • Консультації перед туром;
 • Допомога у купівлі авіаквитків.

У вартість не входить:

 • Авіапереліт (близько 180 $);
 • Харчування та напої: обіди та вечері;
 • Політ на повітряній кулі;
 • Страхування;

Оплата та додаткові видатки

Для того, щоб забронювати місце в групі Вам потрібно внести завдаток у розмірі 50 $ (еквівалент у гривнях на день оплати завдатку). У випадку відмови від екскурсії гроші не повертаються. За Вашим бажанням можуть бути передані іншому учаснику, або залишитися на Вашому рахунку для оплати майбутніх походів. Частину, що залишиться до оплати, Ви можете оплатити на карточку (не пізніше 5-ти днів до екскурсії) або безпосередньо провіднику перед початком екскурсії (в доларах США). При сходженні з маршруту з будь-яких причин гроші не повертаються.

Загальна сума додаткових витрат буде складати від 40 $ (залежить від вашого апетиту: один прийом їжі від 5 до 15 $)

Якщо Ви їдете з Анталії, то вартість нічного переїзду комфортабельним автобусом  становить до 25 $

Можливі зміни

Провідник має право змінити маршрут в залежності від погодних умов, стану учасників групи їх колективного бажання та інших вагомих факторів.

 

Подати попередню заявку на участь

Додаткова інформація

Де зустрічається група?

Варіанти місць зустрічі:

 1. Безпосередньо в Гереме на автобусній станції. У цьому випадку Вам потрібно прибути у Гереме до 8:00. Найближчі аеропорти до Гереме знаходяться у Невшері (0,5 год) або Кейсері (до 1,5 год). Також багато рейсових автобусів проїжджають через Гереме.
 2. На автовокзалі у Анталії 28 квітня о 19:00

Погодні умови

Під час екскурсії денна температура буде становити близько +25 градусів, а в ночі близько +15 градусів.

Trackbacks/Pingbacks

 1. Каппадокія - розташування і пам'ятки - Карпатський тур - 20.09.2016

  […] місцину можна говорити нескінченно. Тому краще поїхати в Каппадокію з нами і побачити на власні очі не тільки ці знамениті місця, […]

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X