25.05.2015 Горганська піраміда

big16569Гора Хом’я́к – одна з мальовничих вершин у південно-східній частині Ґорґан (в Українських Карпатах), у Івано-Франківської області.

ЇЇ висота сягає 1542 м, перепад висоти у порівнянні з долиною Пруту — 700-800 м.  Схили гори є розчленованими притоками річок басейну Пруту (північний схил – притоками Женця, південний – Прутця Яблуницького). У привершинній частині гори – кам’яні розсипища та осипища, далі — полонини і криволісся. Середня та нижня частина схилів вкрита мішаним і хвойним лісом.

Гора Хом’як є популярним пунктом у пішохідних маршрутах вихідного дня. З вершини видно сусідні гори і хребти: Синяк і Довбушанка (на північному заході), Явірник (на півночі), Ліснів (на сході), за ним ідуть хребет Рокети з Лисиною Космацькою. На південному сході видніється Чорногірський масив з найвищою вершиною України – Говерлою.

Хочете активно провести вихідні та помилуватись краєвидами Горган з гори Хом’як ? Тоді приєднуйтесь до тур-походу “Горганська піраміда”, котрий відбудеться: 06.06-07.06.2015

Зареєструватись на тур можна тут: https://docs.google.com/forms

 

 

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X