09.06.2015 Вихідні у Сколівських Бескидах

Skolivski_beskidiЛіто радує нас теплими проміннями сонечка і прохолодним вітерцем, а робочі будні не дають Вам можливості насолодитись цією красою і спланувати свій відпочинок на вихідні?

Тоді запрошуємо Вас поринути у казку Сколівських гір разом з нами!

Основними природніми об’єктами, які ми відвідаємо під час тур-походу будуть:

Gurkalo little– водоспад Гуркало. Він знаходиться на Великій Річці. Водоспад вважається пам’яткою природи місцевого значення, і розташований на території Національного природного парку “Сколівські Бескиди”. Його висота сягає близько 5-ти метрів! А в  самому низу водоспаду утворилося невеличке озеро, діаметром  приблизно 10 метрів. Вода в ньому є досить прохолодною, але влітку усі бажаючі можуть там скупатись.

Parashka little

н

– г. Парашка. Це найвища вершина Сколівських Бескид. Розміщена вона на відстані 10 кілометрів на захід від міста Сколе (Львівська область). Висота гори становить 1268,5 метрів над р. м.  В ясну погоду її далеко видно з прикарпатських рівнин на відстані від 40 кілометрів, а панорами з вершини гори завжди є предметом захоплення туристів та фотографів. З Парашки добре видно інші вершини Сколівських Бескидів, а також села: Коростів, Крушельниця, Корчин, Верхнє і Нижнє Синьовидне. На самому хребті  знаходяться інші менші вершини: г. Тимкін Верх, г. Зелена, г. Оброслий Верх, г. Корчанка, г. Марковце. Також про г. Парашку цю вершину старожили переповідають багато цікавих легенд.

Отож, приєднуйтесь до тур-походу “Загадкові Бескиди”, котрий відбудеться: 13.06-14.06.2015

Зареєструватись на тур можна тут: https://docs.google.com/forms

Джерела і посилання:

1. http://www.skole.com.ua/

Подпишитесь на нашу рассылку, чтобы не пропустить интересные предложения

Ваше имя

Ваш e-mail

X
Підпишіться на нашу розсилку, щоб не пропустити цікаві пропозиції

Ваше ім'я

Ваш email

X